Zapraszamy na szczególny wernisaż wystawy fotograficznej, szczególny z wielu powodów. Oczywiście wszystkich wystawiających artystów uważamy za szczególnych i z ogromną uwagą traktujemy ich prace, ale… Julia dołączyła do grupy fotograficznej w bardzo dziwnym momencie, najdziwniejszym w historii świata, jest to jej pierwsza wystawa a to zasługuje na wyjątkowe traktowanie, kolejny powód to potencjał, który w niej drzemie i który mamy nadzieję rozwinąć. Mało? To zobaczcie jej fotografie i przyglądajcie się jej działaniom w przyszłości. A Julia o sobie i swojej pierwszej, wyjątkowej wystawie pisze niżej.

O autorce:

Nazywam się Julia Englisz i chodzę do 6 klasy Szkoły Podstawowej nr 1 w Chybiu. Fotografią zajmuję się od niecałego roku, a zaczęłam tę przygodę przez moją przyjaciółkę, która namówiła mnie na warsztaty.

Temat zdjęć to stary, opuszczony budynek. Był kiedyś zamieszkiwany przez trzy rodziny, które zajmowały jedną stronę budynku i dzieliły swoje lokum ze zwierzętami, które żyły po drugiej stronie. Jest to bardzo stara budowla, ma ponad 100 lat, lecz nadal ma swój urok.

 

Piątek, 28 maja 2021, godzina 19:00

On-line lub AKF „Klaps”