Kino letnie w Chybiu. Już po raz 5 zaprosimy was na kino pod chmurką ⛅️
Repertuar tegorocznej edycji #zróbmysobiekino

10.07 | piątek | 20:30 – SEANS DLA MŁODZIEŻY

Amfiteatr, Park w Chybiu
▪️ „Szopy w natarciu” reż. Isto Takahata, 1994
Gatunek: anime, fantasy, komedia
Wstęp wolny

07.08 | piątek | 20:30

Amfiteatr, Park w Chybiu
▪️„Bez wyjścia” reż. Park Chan-wook, 2025
Gatunek: czarna komedia
Wstęp wolny

 24.07 | piątek | 21:00

Amfiteatr, Park w Chybiu
▪️„Moje wspaniałe życie” reż. Łukasz Grzegorzek, 2021
Gatunek: komedia obyczajowa
Wstęp wolny

21.08 | piątek | 20:30

Amfiteatr, Park w Chybiu
▪️„Tajny Agent” Kleber Mendonca Filho, 2025
Gatunek: thriller
Wstęp wolny
Przejdź do treści