Chybska Orkiestra Rozrywkowa

O ZAJĘCIACH

Od 2016 roku przy GOK W Chybiu działa ponownie Orkiestra Dęta, pod nieco zmodyfikowaną nazwą. Staramy się nawiązać do najlepszych lat i osiągnięć w tej już 80 letniej historii. Mamy nowe pomysły, nowe rozwiązania. W 2016 roku koncert orkiestry w ramach chybskich Żabionaliów, pokazał trafność obranego kierunku i odniósł ogromny sukces. Dlatego GOK w Chybiu zaprasza wszystkich chętnych, a w szczególności młodzież do udziału w próbach orkiestry i na przesłuchania. Będziemy prowadzić lekcję gry na instrumentach dętych, na pianinie, na gitarze elektrycznej i basowej, wprowadzimy podstawy gry na pianinie. Obiecujemy ciężką pracę i wielką satysfakcję. To jest oferta dla totalnie odjechanych i nieźle zakręconych, wyjątkowych dzieciaków. Ważne – nie trzeba mieć instrumentu.

Zajęcia prowadzi Waldemar Nowakowski oraz Leszek Ścibik

TERMINY I GRUPY

Spotkania orkiestry odbywają się w budynku dawnego sklepu „14”/Lewiatan na ulicy Wyzwolenia 89 w Chybiu, w każdy czwartek miesiąca od 18.00 -21.00

W RAMACH PROJEKTU „CHYBSKIEJ ORKIESTRY ROZRYWKOWEJ”- NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH DĘTYCH

Ogłaszamy nabór na zajęcia z nauki gry na instrumentach na instrumenty: klarnet, tuba baryton horn i tenor horn, flet prosty oraz puzon (mały).
Kontakt indywidualny 668 108 883