Kliknij w obrazek- zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku

Bębnienie jest świetne!

Grupa perkusyjna „MniejWięcej” istnieje od wielu, wielu lat. Przynajmniej od 15 a może i 20? Kto pamięta? Nie wiadomo, ale GRUPĘ PERKUSYJNĄ kojarzy prawie każdy.

Masz ochotę poznać bongo, tarabuka, djembe, cajon, conga czy perkusję, grać rytmy świata i przeżywać muzyczne przygody, zapisz się na zajęcia. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Można uczestniczyć w grupie dla początkujących i zaawansowanych. Warsztaty prowadzi Andrzej Żydek, nauczyciel z zamiłowania i człowiek-muzyka.

Obecnie „MniejWięcej” zaprasza do wspólnego grania i poznawania muzyki w soboty w Chybiu pod adresem ul: Wyzwolenia 89 (dawny sklep nr 14). Grupa początkująca spotyka się od 9.00 do 10.00 zaś grupa zaawansowana od 10.00 do 11.00. Zajęcia są nieodpłatne.

O ZAJĘCIACH

Od 2008 roku instruktorem jest Andrzej Żydek, który przekazuje uczestnikom warsztatów potrzebną wiedzę oraz umiejętności bębniarskie do rozwijania pasji perkusyjnych. Grupa „Mniejwięcej” pracuje na instrumentach tj. perkusja, bongosy, djemby, tarabuki itp… Kilka razy do roku grupa prezentuje się podczas chybskich imprez w plenerze oraz w innych miejscowościach. Co roku początkiem września wznawiamy zapisy do grupy i zachęcamy dzieci oraz młodzież do wstąpienia w szeregi naszych bębniarzy.

 

Terminy

SOBOTA

9:00-11:00  Mniejwięcej

TERMINY I GRUPY

Zajęcia odbywają się w budynku GOK na ulicy Bielskiej 51 w Chybiu (w parku)

 

SOBOTA:

Spotkanie organizacyjne 3.09.2022 (sobota)

godzina 9:00 zapraszamy wszystkich chętnych z Szkół Podstawowych

godzina 10:00 zapraszamy grupę starszą „Mniejwięcej”