KINO I EDUKACJA FILMOWA U NAS

Edukacja Młode Horyzonty to kompleksowy, ogólnopolski program edukacji kulturalnej dla szkół i przedszkoli, zgodny z podstawą programową i polityką oświatową. W nadchodzącym roku szkolnym będzie dostępny w Chybiu – zachęcamy do zapisów!

My robimy to po raz pierwszy, ale… Stowarzyszenie Nowe Horyzonty realizuje ten pomysł już od lat – prawie dziewiętnastu w 130 kinach i domach kultury w całej Polsce! Zaproponowali niezwykle ciekawe cykle tematyczne i treści dobrane do etapów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży oraz sprawdzony koncept oparty o prelekcje i zestaw materiałów dydaktycznych. A o wszystkim piszą na stronie https://edukacja.mlodehoryzonty.pl/o-nas/ i tam znajdziecie informacje i  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Zapiszcie swoją klasę na cykl filmowy, przeżyjcie razem przygodę z kinem. Siedem seansów w siedem miesięcy – zapraszamy! Bilety kosztują 10 zł na każdy seans czyli w sumie 70 zł od osoby na cały cykl. Zapisy trwają do 4 października. Informacji udziela Anna Zachurzok, kontakt mailowy – ana.gokchybie@ox.pl  lub telefoniczny 506125038